Szukasz skutecznego sposobu na ochronę lakieru w swoim aucie? Mamy rozwiązanie. Oklejanie folią samochodów to metoda, która pozwoli Ci zabezpieczyć karoserię Twojego auta przed takimi uszkodzeniami. Na czym polega oklejanie folią? Jakie jeszcze ma zalety? Przeczytasz w tym artykule!

Oklejanie folią — ochrona karoserii

Folia na samochód to idealny sposób na ochronę karoserii. Lakier naszych samochodów jest każdego dnia narażony na działanie szeregu niekorzystnych czynników. Sól na jezdniach, różnego typu zanieczyszczenia czy nawet uderzenia kamieni z drogi — wszystko to może negatywnie wpłynąć na kondycję karoserii. Tymczasem, folia samochodowa na lakier jest w stanie absorbować takie czynniki, chroniąc tym samym lakier.

Oklejanie folią wykonujemy nie tylko przy użyciu folii bezbarwnej, ale także:

  • folii błyszczącej
  • folii matowej
  • folii opalizującej

Oklejanie samochodów — auto bezpieczne na parkingu! 

Kolejna kwestia to otarcia parkingowe. Jeżeli mieszkasz w Warszawie, to pewnie doskonale wiesz, że o zarysowania auta nie jest trudno. Czy to na parkingu przy domu czy przy centrum handlowym — wszędzie jest coraz ciaśniej, a co za tym idzie, jest spore ryzyko uszkodzenia lakieru. Niestety, często takie drobne uszkodzenia są niemożliwe do usunięcia i trzeba malować cały element, co podnosi koszty oraz negatywnie wpływa na wartość auta przy odsprzedaży.

Folia bezbarwna na samochód pozwala uniknąć tego rodzaju problemów. Jest ona czymś w rodzaju dodatkowej warstwy lakieru, o grubości od 150 nawet do 210 mikronów, więc po uderzeniu oklejony samochód nie będzie w żaden sposób uszkodzony.

Folia bezbarwna na samochód — aplikacja

Oklejanie samochodów to proces, który warto powierzyć profesjonalistom. Odpowiednia aplikacja powłoki ochronnej to pewność, że warstwa będzie poprawnie przylegać do lakieru, a tym samym spełni swoją rolę. Ponadto, folia do oklejania samochodu musi być przyklejona w odpowiedni sposób także dlatego, że ma to wpływ na trwałość jej samej.

Nie wiesz czy warto zdecydować się na ochronę lakieru folią bezbarwną? Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zdjąć folię z karoserii. Nie pozostawi ona żadnych widocznych śladów na nadwoziu auta! 

Ile kosztuje oklejanie samochodów?

Całkowity koszt oklejenia auta zależy od wielkości auta oraz ilości materiału jakiej musimy użyć. Chcesz otrzymać ekspresową wycenę na foliowanie Twojego samochodu? Przygotuj podstawowe dane:

  • marka
  • model
  • rocznik

Postaramy się w możliwie krótkim czasie odpowiedzieć Ci, ile kosztować będzie zabezpieczenie lakieru Twojego samochodu. 

Folia ochronna na samochód — trwałość

Poprawnie założona na karoserię folia zapewnia doskonałą trwałość. Oklejony samochód jest chroniony przez kolejne 10 lat! Folia jest odporna zarówno na chemię do mycia samochodów, jak również czynniki atmosferyczne. Warto również zaznaczyć, że folia do oklejania auta posiada też zdolność do samoregeneracji. To oznacza, że pod wpływem ciepła odzyskuje swoje właściwości, tym samym w dalszym ciągu idealnie chroniąc powłokę lakierniczą pojazdu.

Oklejanie aut — kiedy warto?

Folia bezbarwna może być założona na pojazd w dowolnym momencie. My szczególnie polecamy oklejanie samochodów, które są nowe, bo pozwoli to na zachowanie ich świeżości przez długi czas. Rekomendujemy też oklejanie samochodów starszych — na przykład, po poprawkach powłoki lakierniczej. 

Chcesz okleić swoje auto? Zapraszamy do nas — obejrzymy lakier Twojego auta i dokonamy (jeżeli sobie tego życzysz) niezbędnych poprawek — oferujemy też usługi w zakresie autodetailingu. 

Oklejanie samochodów w Warszawie

Szukasz firmy, która wykona foliowanie samochodu w Warszawie? Nie musisz tracić czasu na dojazd do odległych lokalizacji stolicy. Wystarczy, że zostawisz nam swoje auto. Mamy strzeżony parking, więc nie musisz się o nic obawiać. Możesz to łatwo zrobić nawet w dzień roboczy, nie biorąc urlopu ani nie spóźniając się do pracy, bo siedziba studio Royal Lab znajduje się w samym centrum Warszawy przy Prymasa Tysiąclecia 76a. Umów się z nami na konkretny termin na foliowanie samochodu, a my zajmiemy się resztą! 

Zadbany samochód to wizytówka właściciela. Powinniśmy dbać o niego tak, jak o własny wygląd. Kontaktując się z nami, zyskasz gwarancję stuprocentowej opieki nad Twoim autem, tym bardziej że w Detailing Studio Royal Lab, pracują sami profesjonaliści, z pasją do doskonałości i precyzyjności. Zadowolenie wszystkich klientów Studio Royal Laboratory Detailing jest potwierdzeniem naszej skuteczności i fachowego podejścia do Twoich oczekiwań. Wykonując pracę tylko najlepszymi produktami do pielęgnacji samochodów i chemii samochodowej na światowym rynku, stawiamy na wyjątkowy wygląd i czystość, każdego powierzonego nam auta. Żyjemy w myśl hasła – praca musi być Twoją pasją!

Towarowa 33,
Warszawa
Poniedziałek-Piątek
9:00 — 19:00
Sobota
10:00-16:00

+48 881 549 294

royallabdetailing@gmail.com

Polityka prywatności

Wszystkie prawa zastrzeżone dla RoyalLab Detailing 2021

Projekt graficzny
i wykonanie strony.

Wsparcie techniczne
i reklamowe