Wygłuszenie samochodu

Współczesne samochody nie różnią się niestety zadowalającą izolacją akustyczną. W rezultacie podczas jazdy kierowca nie może się w pełni skoncentrować, co prowadzi do szybkiego zmęczenia i większego obciążenia podczas prowadzenia samochodu. W przypadku pasażerów znacznie zmniejsza się również komfort jazdy. Przez zewnętrzny hałas dźwięk muzyki nie jest tak wyraźny, i musisz mówić głośniej niż zwykle.
Oferujemy szybkie, ale wysokiej jakości i skuteczne rozwiązanie tego problemu! Dzięki naszej pracy możesz zapewnić sobie komfort akustyczny i prawdziwą przyjemność z jazdy. Dodatkową korzyścią jest uratowanie kilkuset komórek nerwowych.
Po zamontowaniu wygłuszenia możemy liczyć na redukcję szumów dobiegających z zewnątrz pojazdu ponadto atmosfera we wnętrzu samochodu ulegnie znacznej zmianie. Grzechotanie i wibracje znikną, dźwięki zewnętrzne zostaną stłumione, nawet sama jazda stanie się bezpieczniejsza i przyjemniejsza.
Wygłuszenie bagażnika i tylnych kół jest prawie pierwszą rzeczą do zrobienia, ponieważ to elementy nadwozia są bardzo silnym źródłem hałasu. Wygłuszenie podłogi jest konieczne, aby pozbyć się hałasu wytwarzanego przez nadkola i układ wydechowy. Po zaizolowaniu maski silnika nastąpi znaczne zmniejszenie hałasu silnika.
Wygłuszenie drzwi odbywa się w celu pozbycia się zewnętrznego hałasu i poprawy dźwięku muzyki w samochodzie.
W wyniku wygłuszenia dachu nie będzie słychać hałasu padającego na dach deszczu. Także zapewnisz samochodowi izolację termiczną ze względu na duży obszar pokrycia. Ponadto przy zmianach temperatury nie tworzy się kondensacja.
Istnieje kilka opcji wygłuszenia, w różnych cenach i budżecie klienta. Usługa może być wykonywana w całości lub częściowo. Choć najlepsze efekty osiągniemy tylko przy pełnej izolacji akustycznej auta. Jeśli chcesz uzyskać profesjonalne porady i zwiększyć poziom komfortu własnego samochodu, wyeliminować nieprzyjemne piski i inne odgłosy podczas jazdy, skontaktuj się z nami! W naszej pracy wykorzystujemy materiały najwyższej jakości.

Poczytaj

Kontakt

ul. Grochowska 23/31,
Warszawa 04-186

Poniedziałek - Sobota
10 00 - 18 30

Zapytaj o wycenę