RENOWACJA LAKIERU

Polerowanie samochodu – lakieru w Royal Lab Warszawa.

Renowacja light (do 12 g.) Jednoetapowa korekta lakieru przy pomocy indywidualnie dobranej kombinacji padów polerskich i past ściernych. Pozornie nieduży zakres korekty pozwala jednak na osiągnięcie znaczącej poprawy wyglądu auta. Na bardziej miękkich lakierach jesteśmy w stanie usunąć nawet do 70% wszystkich niedoskonałości z ich powierzchni, natomiast w przypadku lakierów twardszych usuwamy zazwyczaj około 40-50% widocznych niedoskonałości.

Cena od 550 zł.


Renowacja Pro (do 24 g.) Polega na wykonaniu dwuetapowej korekty lakieru, mającej na celu usunięcie znacznej części widocznych niedoskonałości i zarysowań z powierzchni lakieru, przywracając głębię koloru i poprawiając połysk. W zależności od rodzaju lakieru i jego stanu przeprowadzenie dwuetapowej korekty lakieru skutkuje usunięciem około 75-90% widocznych defektów lakieru.

Cena od 850 zł.


Renowacja Royal (do 36 g.) Wieloetapowa korekta lakieru, przeznaczona dla najbardziej wymagających klientów. Usuwa nawet 99% uszkodzeń. Jest to złożony proces renowacji i poprawy wizualnej lakieru, w ramach którego doprowadzamy auto do perfekcyjnego stanu (lepszego niż po wyjeździe z salonu!), nadając mu głębokiego połysku i wyjątkowego lśnienia z efektem mokrej powierzchni. W ramach Renowacji Royal usuwamy z lakieru: rysy, hologramy i smugi po polerowaniu widoczne w pełnym słońcu, zmatowienia, wżery, żywicę, kurz, zacieki, przebarwienia i odparzenia. Wykonujemy także korektę odprysków i poprawki po lakiernikach. Dzięki dodatkowemu, czwartemu etapowi korekty, usuwamy również mikrorysy oraz fabryczną morkę. W ten sposób możliwe jest uzyskanie idealnej gładkości z efektem lustra.

Cena od 1300 zł.

(Cena dotyczy klasy samochodów Micro).

Zapytaj o wycenę

Zobacz co jeszcze możemy dla Ciebie

Kontakt

ul. Grochowska 23/31,
Warszawa 04-186

Poniedziałek - Sobota
10 00 - 18 30

Zapytaj o wycenę