FOLIE OCHRONNE

Zabezpieczenie lakieru folią bezbarwną to najbardziej zaawansowana i najskuteczniejsza forma ochrony lakieru.

Folia ochronna to zdecydowanie najlepsze zabezpieczenie dostępne na rynku. Dzięki swoim właściwościom samoregeneracji sprawia, że zabezpieczony element będzie miał idealny połysk oraz jeszcze większą głębię koloru możliwa jest również zmiana koloru samochodu. Folia, którą używamy, jest idealnie gładka, posiada właściwości hydrofobowe i antystatyczne. Producent przewiduje aż 10-letnią gwarancję produktu – w przypadku odpowiedniej pielęgnacji folia będzie chronić auto dożywotnio! Folie można z łatwością zdjąć, nie wyrządzając żadnej szkody dla powłoki lakierniczej.

OCHRONA

       Folia tworzy warstwę ochronną grubości od 150 do 210 mikronów, tym samym uniemożliwia powstanie uszkodzeń na skutek wszelkich przetarć, zarysowań, odprysków i piaskowania.

SAMOREGENERACJA

       Dzięki samo-naprawczym właściwościom, folia samoczynnie regeneruje się pod wpływem ciepła i czasu. Dzięki temu auto przez wiele lat zachowuje idealny połysk i wygląd lakieru.

EFEKT WIZUALNY

       Folia pogłębia kolor i zapewnia trwały, lustrzany blask. Jej właściwości sprawiają, iż efekt utrzymuje się przez cały okres użytkowania.

         Pakiet Mini Front podstawowy pakiet ochronny. Obejmuje on zabezpieczenie przedniego zderzaka, reflektorów i lusterek – czyli miejsc, które są najbardziej narażone na uszkodzenia mechaniczne. Pakiet Medium Front to podstawowa ochrona lakieru. Protekcję w większym zakresie gwarantuje wybór pakietów Medium Front, Full Front lub Royal.

Auto miejskie
  od 1250 zl netto
SUV
  od 1400 zl netto

        Pakiet Medium Front to oklejanie przedniej części samochodu, czyli przedniego zderzaka, reflektorów, lusterek oraz przedniej części maski i przednich błotników.  Pakiet gwarantuje zabezpieczenie najbardziej narażonych na uszkodzenia elementów karoserii łącznie z częściowym zabezpieczeniem maski i błotników. Jest to idealny kompromis ceny i optymalnego zabezpieczenia pojazdu.

Auto miejskie
 od 2250 zl netto
SUV
 od 2500 zl netto 

        Pakiet Full Front to całkowite zabezpieczenie przedniej części auta. Obejmuje on oklejenie: całej maski, przednich błotników, przednich lamp, lusterek oraz przedniego zderzaka. Maska auta przez swoją dużą powierzchnię jest bardzo często traktowana reprezentacyjnie. Jej idealny stan jest kluczowy, aby auto wyglądało jak nowe i utrzymywało swoją wartość.

Auto miejskie
 od 4100 zl netto
SUV
 od 4400 zl netto 

        Pakiet Royal to całościowe zabezpieczenie samochodu. Gwarantuje całkowitą ochronę, nie tylko przed uszkodzeniami doznanymi w trakcie jazdy, lecz także przed mechanicznymi urazami, oraz otarciami parkingowymi. Aplikując folie na cały pojazd, nie musimy się martwić o uszkodzenia powstające podczas eksploatacji. Dzięki właściwościom folii auto przy odpowiedniej pielęgnacji zachowa  połysk, głębie koloru jak przy wyjeździe z salonu.

Auto miejskie
od 9000 zl netto
SUV
od 10000 zl netto

Czas realizacji:

2-7 dni roboczych

Efekt wizualny:

Spektakularny blask

Gwarancja

5-15 lat

Zapytaj o wycenę

Zobacz co jeszcze możemy dla Ciebie

Kontakt

ul. Grochowska 23/31,
Warszawa 04-186

Poniedziałek - Sobota
10 00 - 18 30

Zapytaj o wycenę