Często klienci pytają nas, po co myć silnik? Czyszczenie pozwala uniknąć takich problemów jak:

  • Zagrożenie pożarowe. Z czasem brud zmieszany z cząstkami oleju i innych wysoce łatwopalnych cieczy gromadzi się w komorze silnika. Cząstki te mogą dostać się do kolektora, co może skutkować pojawieniem się dymu.
  • Przegrzanie silnika. Zanieczyszczony silnik słabnie, a nawet cienka warstwa brudu może zwiększyć szanse na wrzenia.
  • Błędy podczas kontroli technicznej. Istnieje ryzyko, że przez brudny silnik usterki techniczne pozostaną niezauważone, co w przyszłości może wiązać się z wyższym kosztem naprawy.
  • Nieestetyczny wygląd.

Zadbany samochód to wizytówka właściciela. Powinniśmy dbać o niego tak, jak o własny wygląd. Kontaktując się z nami, zyskasz gwarancję stuprocentowej opieki nad Twoim autem, tym bardziej że w Detailing Studio Royal Lab, pracują sami profesjonaliści, z pasją do doskonałości i precyzyjności. Zadowolenie wszystkich klientów Studio Royal Laboratory Detailing jest potwierdzeniem naszej skuteczności i fachowego podejścia do Twoich oczekiwań. Wykonując pracę tylko najlepszymi produktami do pielęgnacji samochodów i chemii samochodowej na światowym rynku, stawiamy na wyjątkowy wygląd i czystość, każdego powierzonego nam auta. Żyjemy w myśl hasła – praca musi być Twoją pasją!

Towarowa 33,
Warszawa
Poniedziałek-Piątek
9:00 — 19:00
Sobota
10:00-16:00

+48 881 549 294

royallabdetailing@gmail.com

Polityka prywatności

Wszystkie prawa zastrzeżone dla RoyalLab Detailing 2021

Projekt graficzny
i wykonanie strony.

Wsparcie techniczne
i reklamowe