5 powodów, dla których warto nałożyć powłokę ceramiczną.

Eliminacja błędów lakieru fabrycznego. Nawet przy zastosowaniu lakierów ceramicznych i hybrydowych, lakier transportowy samochodu wymaga ochrony, ponieważ jest miękki i podlega agresywnemu wpływowi środowiska, szczególnie w Polsce, gdzie drogi są brudne, woda jest twarda, chemia myjni samochodowych jest kwaśna, a samochód bardzo szybko traci swój pierwotny wygląd.

 1. Aktywna warstwa ochronna.
  Powłoka ulega pierwotnym uszkodzeniom fizycznym i chemicznym. Nawet jeśli lakier samochodu jest uszkodzony, najpierw polerowana jest powłoka, a nie własny lakier samochodu. Powłoka ma większą twardość niż lakier —jest odporna na uszkodzenia mechaniczne.
 2. Gładka powierzchnia i hydrofobowa, gładka powierzchnia.
  Usuwając fabryczną zasłonę, powłoka Cquartz daje efekt poślizgu, który w dużej mierze zapewnia funkcję ochronną przed uszkodzeniami mechanicznymi i zabrudzeniami. Ciała obce są trudniejsze do uchwycenia na gładkiej powierzchni. Piaskowanie, brud, owady, roślinność, woda, sole, itp. nie mają już tak szkodliwego wpływu na lakier. Woda i zanieczyszczenia znikają dzięki właściwościom hydrofobowym najwyższej klasy. Zachwycający efekt końcowy pokazuje, jak gładka i jednorodna jest powierzchnia po zabiegu kwarcowym.
 3. Ochrona przed wandalizmem.  
  Powłoka Cquartz skutecznie chroni samochód przed promieniowaniem UV, tzn. przed wypaleniem i utratą koloru, a także służy jako ważny środek ochrony przed aktami wandalizmu, w tym graffiti.
 4. Lśniący efekt lustrzanego odbicia.
  To jest główny element estetyczny! Ten połysk i efekt lustrzanego odbicia nie może być osiągnięty po prostu przez polerowanie lub jakąkolwiek inną chemię. Efekt zabiegu prezentuje się świetnie zarówno na nowym jak i starszym samochodzie.

Zadbany samochód to wizytówka właściciela. Powinniśmy dbać o niego tak, jak o własny wygląd. Kontaktując się z nami, zyskasz gwarancję stuprocentowej opieki nad Twoim autem, tym bardziej że w Detailing Studio Royal Lab, pracują sami profesjonaliści, z pasją do doskonałości i precyzyjności. Zadowolenie wszystkich klientów Studio Royal Laboratory Detailing jest potwierdzeniem naszej skuteczności i fachowego podejścia do Twoich oczekiwań. Wykonując pracę tylko najlepszymi produktami do pielęgnacji samochodów i chemii samochodowej na światowym rynku, stawiamy na wyjątkowy wygląd i czystość, każdego powierzonego nam auta. Żyjemy w myśl hasła – praca musi być Twoją pasją!

Towarowa 33,
Warszawa
Poniedziałek-Piątek
9:00 — 19:00
Sobota
10:00-16:00

+48 881 549 294

royallabdetailing@gmail.com

Polityka prywatności

Wszystkie prawa zastrzeżone dla RoyalLab Detailing 2021

Projekt graficzny
i wykonanie strony.

Wsparcie techniczne
i reklamowe