5 powodów, dla których warto nałożyć powłokę ceramiczną.

 1. Eliminacja błędów lakieru fabrycznego.
  Nawet przy zastosowaniu lakierów ceramicznych i hybrydowych, lakier transportowy samochodu wymaga ochrony, ponieważ jest miękki i podlega agresywnemu wpływowi środowiska, szczególnie w Polsce, gdzie drogi są brudne, woda jest twarda, chemia myjni samochodowych jest kwaśna, a samochód bardzo szybko traci swój pierwotny wygląd.
 2. Aktywna warstwa ochronna.
  Powłoka ulega pierwotnym uszkodzeniom fizycznym i chemicznym. Nawet jeśli lakier samochodu jest uszkodzony, najpierw polerowana jest powłoka, a nie własny lakier samochodu. Powłoka ma większą twardość niż lakier —jest odporna na uszkodzenia mechaniczne.
 3. Gładka powierzchnia i hydrofobowa, gładka powierzchnia.
  Usuwając fabryczną zasłonę, powłoka Cquartz daje efekt poślizgu, który w dużej mierze zapewnia funkcję ochronną przed uszkodzeniami mechanicznymi i zabrudzeniami. Ciała obce są trudniejsze do uchwycenia na gładkiej powierzchni. Piaskowanie, brud, owady, roślinność, woda, sole, itp. nie mają już tak szkodliwego wpływu na lakier. Woda i zanieczyszczenia znikają dzięki właściwościom hydrofobowym najwyższej klasy. Zachwycający efekt końcowy pokazuje, jak gładka i jednorodna jest powierzchnia po zabiegu kwarcowym.
 4. Ochrona przed wandalizmem.  
  Powłoka Cquartz skutecznie chroni samochód przed promieniowaniem UV, tzn. przed wypaleniem i utratą koloru, a także służy jako ważny środek ochrony przed aktami wandalizmu, w tym graffiti.
 5. Lśniący efekt lustrzanego odbicia.
  To jest główny element estetyczny! Ten połysk i efekt lustrzanego odbicia nie może być osiągnięty po prostu przez polerowanie lub jakąkolwiek inną chemię. Efekt zabiegu prezentuje się świetnie zarówno na nowym jak i starszym samochodzie.

Poczytaj

Kontakt

ul. Grochowska 23/31,
Warszawa 04-186

Poniedziałek - Sobota
10 00 - 18 30

Zapytaj o wycenę